Łóżeczko dla kota IKEA

Człowieki dbają o wysoki komfort mojego życia, dlatego pozwalam im u siebie mieszkać. Kupują różne kocie rzeczy do zabawy, spania, pielęgnacji, których tak naprawdę nie potrzebuję. Jednym z wyjątków jest drewniane łóżeczko,  moje ulubione miejsce do spania podczas jesiennych dni.                                                                                                         

Łóżeczko przychodzi w zestawie z cienką poduszeczką i kołderką, ale ja wyleguję się na różowym ręczniku. Człowieki mówią, że wspaniale podkreśla głębię moich niebieskich oczek 😉 No i jest mięciutki, wygodniejszy i nie grzeje. Kocia mama dodatkowo położyła kolorowe coś (nie wiem po co), ale przydają się jako oparcie dla zmęczonego karczku.

Mebelek jest na tyle duży, że mogę się ułożyć w różnych pozycjach – zwinięty w kłębek, na boku lub na pleckach (moja ulubiona). Łóżeczko wzbudza ogromne zainteresowanie wśród gości, wszyscy chcą na mnie patrzeć kiedy sobie odpoczywam! No i mówią, że świat oszalał, skoro nawet koty mają własne wyrko. Co w tym dziwnego? Przecież na to zasługujemy! A poza tym ragdoll to „szmaciana lalka” więc do mnie pasuje idealnie 😀

Jaka jest najważniejsza cecha miniaturki z Ikei, pytacie. Jest zdecydowanie insta friendly, świetnie prezentuje się na zdjęciach. Oczywiście, nie mogłem oprzeć się pokusie i wrzuciłem jedną fotkę na swój profil:

Jeśli macie kociaka i chcecie mu sprawić przyjemność kupując łóżeczko z Ikei to polecam! Na pewno będzie zadowolony i odwdzięczy się przyjemnym dla człowiekowego ucha purrrrkaniem 😀

                                                                                                                              

Mrau, Chester

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *