Witajcie!

Mam na imię Chester i urodziłem się w czerwcu 2016 roku. Jestem przystojnym i inteligentnym przedstawicielem rasy Ragdoll, o powalającym spojrzeniu i niebiańskim głosie! Nieskromnie przyznam, że kobiety ulegają mojemu urokowi, a mężczyźni są o mnie zazdrośni 😉

Mieszkam z dwoma moimi człowiekami, którzy pracują od świtu do zmierzchu, aby zapewnić mi godziwy byt – gotują dla mnie wykwintne potrawy, sprzątają kuwetkę, drapią za uszkami kiedy tego potrzebuję i robią manicure ( o mniej przyjemnych rzeczach, jak np. kąpiel – brrrrrr- opowiem Wam kiedy indziej). W zamian mruczę podczas miziania, niech też coś od życia mają! 

 

 

Wolny czas spędzam na graniu w football zwiniętym paragonem, poszukuję nowych zdobyczy w szafkach kuchennych, obserwuję ptaki na balkonie i śpiewam na całe gardło (niczym anielica), dopóki człowieki nie stracą resztek cierpliwości 🙂 Mam też przyjaciela, Elmo, który nie jest tak wspaniały jak ja, ale posiada kilka zalet: pozwala na siebie polować, nie wyjada chrupków z miseczki i myje moje futerko w przypływie czułości.

 

 

 

Postanowiłem podzielić się moimi przemyśleniami z Wami, moi drodzy Czytelnicy, aby pokazać Wam jak cudownym i niepowtarzalnym doświadczeniem jest życie ze mną – Chesterem Brianem z rodu Ragdoll!

 

Mrau, Chester

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *